מי אנחנו?

 

A.B.S - Altman broadcast services – הוקמה בשנת 1993 כחברה המציעה פתרונות ומערכות לאולפני שידור ומדיה. אנו מתמחים בשירותי תכנון, התקנה, עיצוב ואינטגרציית מערכות לכלל המגזרים לרבות גופי שידור, גופי ממשל וביטחון,  חינוך תעשיה, ורפואה. אנו ב-ABS מייבאים את המותגים והיצרנים הטובים בעולם, ועובדים בשיתוף איתם כדי להבטיח לכם את האיכות הטובה ביותר בכל פרויקט ולכל מטרה
מאז שהקמנו את A.B.S,הפכנו לשחקן מוביל במתן פתרונות לעולם הטלוויזיה, הקולנוע וההפקות בישראל. אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, גופי שידור וחברות הפקה סומכים היטב על המוניטין הרב שצברנו. זו הסיבה שתמצאו במאות תוכניות והפקות מקור, סרטי קולנוע וסדרות טלוויזיה, את הפתרונות והציוד שאנו מספקים.

מה אנחנו עושים?

בימים כאלה של מהפכה תקשורתית מתמשכת בכל רחבי העולם, עולה יותר ויותר הצורך בטכנולוגיות שידור ומדיה מתקדמות בכל תחום ותעשייה. כאן ב-ABS, עומד לרשותכם צוות מקצועי עם ותק של 30 שנות ניסיון אשר יידע להדריך אתכם, לתת פתרון ולבצע את הפרויקט מ-א' ועד ת'. המשימה שלנו ב-ABS היא להבטיח לכם שירות יוצא דופן – החל ממתן פתרונות Turnkey ועד למערכות סטרימינג לשידורים חיים או מערכות אחסון מבוססות ענן. אנחנו עושים הכול עם המון ניסיון ושירות ללא תחרות.אצלנו תמיד שמחים לראות לקוחות מרוצים וחוזרים, ולכן אנחנו מתעדכנים כל העת בחידושים האחרונים. אבל יותר מכל, התשוקה שלנו היא להעניק לכם שירות אישי, קשוב, מקצועי והוגן. כל אחד מאנשי הצוות שלנו מביא איתו ידע של עשרות שנים בתחום הסטילס והווידאו, לצד תודעת שירות מצטיינת ומענה לכל צורך.

דברו איתנו

  03-6782000

  absonline@abs.co.il

 הברזל 24 א, רמת החייל- תל אביב

 שעות פתיחה: א-ה 09:00-17:00


חברת ABS פועלת בתקן ISO בינלאומי